Teslimat Bilgileri

Sipariş Şartları 

 

·  Ürünlerinizi seçip, sipariş adımlarını başarı ile tamamladığınızda tarafınıza sipariş numarasını gösteren bir sonuç sayfası gösterilecektir.

·  Satın aldığınız ürünleri ve siparişiniz ile ilgili ayrıntıları bildiren bir e-posta, belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

·   Başarılı olarak sipariş verdiğinizde, Sipariş Takip sayfamızda siparişiniz ve durumu listelenecektir.

·  Siparişiniz onaylandığında geçerlilik kazanır. (Ödeme işleminin gerçekleşmemesi ve yanlış bilgi girişi, sipariş iptalini gerektirmektedir.)
 
     » Kredi kartı ile verilen siparişler, ilgili bankadan. Sanalpos aracılığı ile çekilir.
    
     » Havale siparişleriniz, havaleniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanır. 2 iş günü içerinde tarafımıza ulaşmayan havale siparişleriniz sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal edilir.

    » Telefonla verilen siparişler, satış ekibimiz tarafından sizinle direk irtibata geçileçektir. Bu nedenle telefonla yapacağınız siparişlerde, telefon numaralarınızı eksiksiz ve doğru şekilde giriniz.  

 

 Teslimat Şartları 

 

·  www.basakotoaksesuar.com  oto aksesuar kategorisinde binlerce ürünü parmaklarınızın ucuna kadar getirmektedir. Ürünleriniz siparişiniz onaylandığında 4 gün içinde kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünün bedelinin havale ve ya kredi kartıyla ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.

 

·  Kargolarınız firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığı ile adresinize kadar teslim edilecektir.

 

 

 

 

Basak Otomotiv Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Sti. © 2024
Altyapı: OpenCart-TR